PLO II - Logo szkołyPLO II - Logo szkoły 2
 
Sukcesy informatyczne uczniów "dwójki"

2017/2018

  • Bartosz Talar - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektr. i Elektron., 5 m. w kraju
  • Adam Zyzik - II etap XXIV Olimpiady Informatycznej, 420 pkt., 138 m. w kraju
  • Bartosz Talar - II etap Ogólnopolskiej Olimpiada Wiedzy Elektr. i Elektron., 4 m. w kraju

2016/2017

  • Paweł Sosna, Krzysztof Guzik, Patryk Szlufik - I miejsce w VII Niezależnych Mistrzostwach w Analizie Danych
  • Paweł Sosna - II etap XXIV Olimpiady Informatycznej, 400 pkt., 193 m. w kraju
  • Krzysztof Guzik - II etap XXIV Olimpiady Informatycznej, 367 pkt., 274 m. w kraju

2015/2016

  • Michał Praszmo - II etap XXIII Olimpiady Informatycznej, 85 pkt., 264 m. w kraju
  • Krzysztof Waliczek - II etap XXIII Olimpiady Informatycznej, 80 pkt., 269 m. w kraju
  • Michał Praszmo, Krzysztof Waliczek, Tobiasz Wróbel - IV miejsce (I w woj.) w VI Otwartych Mistrzostwach
    Opolszczyzny w Programowaniu Zespołowym
  • Michał Praszmo, Krzysztof Waliczek, Tobiasz Wróbel - V miejsce w VI Niezależnych Mistrzostwach w Analizie Danych
  • Jan Brzeżański, Piotr Herud, Szymon Meyer - VI miejsce w VI Niezależnych Mistrzostwach w Analizie Danych
  • Paweł Sosna, Krzysztof Guzik, Grzegorz Raczek - VII miejsce w VI Niezależnych Mistrzostwach w Analizie Danych

2014/2015

  • Michał Praszmo, Krzysztof Waliczek, Szymon Meyer - III miejsce w V Niezależnych Mistrzostwach w Analizie Danych
  • Krzysztof Waliczek - II etap XXII Olimpiady Informatycznej, 252 pkt., 230 m. w kraju
  • Michał Praszmo - II etap XXII Olimpiady Informatycznej, 223 pkt., 265 m. w kraju
  • Michał Praszmo, Krzysztof Waliczek, Tobiasz Wróbel - IV miejsce (I w woj.) w V Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny
    w Programowaniu Zespołowym

2013/2014

  • Martyna Mikoda - Finalistka XXI Olimpiady Informatycznej, 231 pkt., 48 m. w kraju
  • Michał Praszmo - Finalista XVIII Opolskiego Turnieju Informatycznego
  • Paweł Szram - II etap XXI Olimpiady Informatycznej, 351 pkt., 110 m. w kraju
  • Martyna Mikoda - II etap XXI Olimpiady Informatycznej, 263 pkt., 245 m. w kraju

2012/2013

  • Łukasz Kowalczyk, Tomasz Pryjda - III miejsce w V Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny
    w Programowaniu Zespołowym
  • Łukasz Czaja, Mateusz Jasiński, Jakub Michałowski - I miejsce w III Niezależnych Mistrzostwach w Analizie Danych
  • Martyna Mikoda, Dawid Olszok, Marcin Słowik - II miejsce w III Niezależnych Mistrzostwach w Analizie Danych
  • Martyna Mikoda - Finalistka XVII Opolskiego Turnieju Informatycznego - III miejsce
  • Magdalena Stroka - Zwyciężczyni Pierwszego Szkolnego Turnieju Programów Walczących
  • Łukasz Kowalczyk - II etap Olimpiady Informatycznej, 357 pkt., 37 m. w kraju
  • Martyna Mikoda, Dawid Olszok, Marcin Słowik - 27 miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie
    programistycznym Potyczki Algorytmiczne

2011/2012

  • Aleksandra Grzelak - Finalistka XVI Opolskiego Turnieju Informatycznego - II miejsce
  • Marek Mika - Finalista XVI Opolskiego Turnieju Informatycznego - III miejsce
  • Weronika Czyż, Patryk Lotzwi, Marek Mika - III miejsce w IV Mistrzostwach Opolszczyzny
    w Programowaniu Zespołowym

2010/2011

  • Marek Mika - Finalista XV Opolskiego Turnieju Informatycznego - I miejsce
  • Łukasz Kowalczyk - Finalista XV Opolskiego Turnieju Informatycznego - IV miejsce

2009/2010

  • Michał Richter - Finalista XVII Olimiady Informatycznej
  • Mariusz Draszczuk, Michał Richter, Łukasz Waś - II miejsce w II Mistrzostwach Opolszczyzny
    w Programowaniu Zespołowym

2008/2009

  • Marcin Niestrój - Finalista XVI Olimiady Informatycznej
  • Maciej Grzybek, Maciej Mucha, Marcin Niestrój - I miejsce w I Mistrzostwach Opolszczyzny
    w Programowaniu Zespołowym

2006/2007

  • Piotr Gołofit - Finalista XI Opolskiego Turnieju Informatycznego - I miejsce
  • Marek Roj - Finalista XI Opolskiego Turnieju Informatycznego - II miejsce
  • Adam Glabas - Finalista XII Wojewódzkiego Konkursu na Program Uczniowski - I miejsce

2005/2006

  • Tomasz Śniatowski - Finalista XIII Olimpiady Informatycznej
  • Łukasz Krzykowski - Laureat X Opolskiego Turnieju Informatycznego - I miejsce
  • Łukasz Garncarek - Laureat X Opolskiego Turnieju Informatycznego - II miejsce
  • Marek Roj - Finalista X Opolskiego Turnieju Informatycznego

2004/2005

  • Władysław Kwaśnicki - Laureat IX Opolskiego Turnieju Informatycznego - I miejsce
  • Paweł Adamski - Laureat IX Opolskiego Turnieju Informatycznego - II miejsce
  • Łukasz Krzykowski - Finalista IX Opolskiego Turnieju Informatycznego

2003/2004

  • Władysław Kwaśnicki - Laureat VIII Opolskiego Turnieju Informatycznego - I miejsce
  • Łukasz Garncarek - Laureat VIII Opolskiego Turnieju Informatycznego - III miejsce

2002/2003

  • Wojciech Jóźków - Laureat VII Opolskiego Turnieju Informatycznego - I miejsce

2001/2002

  • Kamil Bączkowicz - Finalista X Olimpiady Informatycznej

2000/2001

  • Kamil Bączkowicz - Finalista V Opolskiego Turnieju Informatycznego

1999/2000

  • Bartłomiej Święcki - Laureat IV Opolskiego Turnieju Informatycznego
  • Adam Badura - Finalista IV Opolskiego Turnieju Informatycznego
  • Łukasz Haraziński - Finalista IV Opolskiego Turnieju Informatycznego

1998/1999

  • Michał Michalski - Finalista VII Olimpiady Informatycznej
Created by k42195@poczta.fm © 2006-2018 r.